Přenechání leasingu

Převzetí či přenechání leasingu ocení ti z Vás, jenž si chtějí pořídit nový automobil navzdory tomu, že ještě nesplatili leasing nebo úvěr u svého současného vozidla. Přenechání leasingu je zároveň výhodné pro ty, kteří se dostali do nepříjemné finanční situace a potřebují co nejrychleji peníze v hotovosti. Máte-li potíže se splácením Vašeho úvěru nebo se chcete jednoduše zbavit Vašeho současného vozidla, obraťte se na nás.

Naše společnost převezme veškeré starosti spojené s ukončením stávající leasingové smlouvy, vyřídí za Vás všechny formality a převezme na sebe rizika vyplývající z prodeje vozu. Mezi další výhody při přenechání leasingu naší společnosti je ušetření vedlejších nákladů – například za inzerci – a možnost pořídit si nový automobil za velice výhodných podmínek speciálně pro Vás.

Pokud se chcete o službě přenechání leasingu dozvědět podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím online formuláře, e-mailu či telefonicky.

Doporučujeme ocenění vozidel

V našem týmu jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, kteří dokážou dokonale určit cenu Vámi nabízeného vozu v závislosti na likviditě vozidla, cen podobných vozidel v rámci České republiky a okolních zemí, sezónních vlivů apod. Kontrola a ocenění vozu trvá obvykle několik desítek minut. V případě, že zákazník souhlasí s nabídnutou cenou za jeho automobil, jsme okamžitě připraveni k podpisu smlouvy a předání hotovosti. Více informací zde.